Bestuur LOTUSkring Tilburg

VoorzitterJan van Hoeckelvoorzitter@lotuskringtilburg.nl
SecretarisRichard Hofsteesecretaris@lotuskringtilburg.nl
PenningmeesterCoby de Witpenningmeester@lotuskringtilburg.nl
BestuurslidCorrie Verdonkbestuurslid1@lotuskringtilburg.nl
BestuurslidTamara van Ierlandbestuurslid2@lotuskringtilburg.nl

 

Coördinatie LOTUS slachtoffers LOTUSkring Tilburg

CoördinatorTamara van Ierlandcoordinator@lotuskringtilburg.nl

 

Opleiding en bijscholing LOTUSkring Tilburg

Kring Instructeur LOTUSTamara van Ierlandlotuskringinstructeur@lotuskringtilburg.nl
Instructeur LOTUSCorrie Verdonklotusinstructeur1@lotuskringtilburg.nl
Instructeur LOTUSCoby de Witlotusinstructeur2@lotuskringtilburg.nl
Artsen
Medisch begeleiderBert Blesgraafmedischbegeleider1@lotuskringtilburg.nl
Medisch begeleiderHay Derkxmedischbegeleider2@lotuskringtilburg.nl

 

Wel en Wee leden LOTUSkring Tilburg

Lief en LeedCorrie Verdonk & John Kristelijnliefenleed@lotuskringtilburg.nl

 

Website

Verzorging en beheerSusanne Gijsberti Hodenpijlwebmaster@lotuskringtilburg.nl